Gra i gniazda: cytrynBrak łącznej stawki za wysyłkę do Aukcji NR. W przypadku aukcji Sklep / BIN - tylko jedna opłata za wysyłkę za przesyłkę.

Wlać mieszaninę na małe kawałki porowatej skały, węgiel lub kawałki zerwanych doniczków gliny w płytkiej szklance lub plastikowej misce lub talerzu. (Niektóre przepisy sugerują, że w 15 minutach zanurza się węgiel itp. W wodzie, a następnie umieszcza go w misce z rosnącym roztworem). Kryształy zaczną rosnąć w ciągu sześciu godzin i trwać przez trzy dni, w zależności od wilgotności, temperatury i sposobu Dużo powietrza jest obecny. Aby skoncentrować wzrost kryształów na węglu drzewnym i unikać ich formowania na krawędzi płyty, należy ją pokryć wazeliną.

Były one tylko 1/4 cala w poprzek i zbyt rozdrobnione, aby zgadnąć, jaki miał krystaliczny kształt. Wielu z nich zaliczyło brązową warstwę osadu. Oczyszczono linię nasion i włożyłem ją do roztworu, aby zobaczyć, czy mogłabym wzrastać na tyle dużych próbek, aby określić ich kształt. Rozrastające się rozwiązanie jest dobrze zachowywane (nie tworzy powłoki na jej powierzchni), a kryształy są atrakcyjnym kolorem wodnym.

W przypadku materiału dwuosiowego można opisać podobny, ale bardziej skomplikowany warunek na obu falach; 16 dozwolonych wektorów k w określonym kierunku leży teraz na jednej z dwóch elipsoid W wyniku inspekcji widać ten eqn. 6 jest ogólnie zaspokojony dla dwóch dodatnich wartości ω. Jeśli chodzi o określoną częstotliwość optyczną ω i kierunek normalny do przednich fali k / k, jest zadowolony z dwóch wanałów (stałych propagacji) k (a tym samym skutecznych współczynników załamania) odpowiadających propagacji dwóch polaryzacji liniowej w tym kierunku.

Pierścień jest wspaniały. Pasuje idealnie i nie przechyla się na bok, jak zrobią duże pierścienie. Montaż jest tak skomplikowany i bajeczny, że kolor jest doskonałym cytrynowym wapnem, więc wygląda dobrze z wieloma różnymi kolorami. Dziś po raz pierwszy nosiłam zakupy i otrzymałam kilka komplementów! To idealny kawałek, który doda Ci swoją kolekcję pierścionków, nie będziesz rozczarowany !!!

Komentarze